Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server NAS QNAP TS-853BU-RP-4G

Kodi i produktit:
218180
EAN:
4713213511558
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Ueb-i i prodhuesit:
Qnap.com
RAID:
Prodhuesi:
QNAP

Si të porosisim në Gjirafa50?

2122.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 176.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

NAS i fuqishëm me procesor katër-bërthamor (1.5 GHz e deri në 2.3 GHz) që punon me 4 GB memorie. Sistemi mund të zgjerohet me tetë disqe HDD ose SSD me 6 Gb / s ndërfaqe SATA. Një model i pajisur me një sistem operativ QTS i lehtë për t'u përdorur është një zgjidhje e fuqishme, e besueshme, e sigurt dhe e shkallëzuar e NAS-it e dizajnuar për të kandiduar në aplikacionet për ndërmarrje dhe për të përmbushur nevojën në rritje për ruajtjen e të dhënave. Mbështet SATA 6 Gb / sa SATA që ofrojnë performancë të lartë, duke ofruar një zgjidhje masive të ruajtjes së SMB për të ndërtuar një rrjet të besueshëm cloud privat. Ofron katër porta gigabit ethernet dhe një burim energjie të tepërt që ndryshon shpejtësinë. Pajisja gjithashtu përfshin katër porta USB 3.0 dhe një port 1 x HDMI.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4713213511558
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
534
Gjerësia [mm]:
482
HDMI:
Kodi i prodhuesit:
TS-853BU-RP-4G
Lansuar:
7. 9. 2017
Lartësia [mm]:
89
Lloji:
Rack
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 6-striping, 10-mirroring, JBOD
Numri i porteve Ethernet:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i sloteve HDD:
8
Për t'u përdorur në:
Kompani
Përfshirë edhe HDD:
Jo
Pesha [g]:
12 560
Prodhuesi:
QNAP
RAID:
Ueb-i i prodhuesit:
Qnap.com
USB 3.0:

Bashkangjitja Server NAS QNAP TS-853BU-RP-4G edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE