Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server NAS Synology DiskStation DS620slim

Kodi i produktit:
266803
Besueshmëria:
100 %
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Ueb-i i prodhuesit:
Synology.com/enu
RAID:
Prodhuesi:
Synology

Si të porosisim në Gjirafa50?

602.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 50.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Server NAS i cilësisë së lartë, i cili mbështet teknologjinë near-instant snapshot dhe videot e formatit 4K. Memoria e këtij serveri është e barabertë më 2 GB DDR3L (që mund të zgjerohet deri në 6GB, për shembull 2GB +4GB), si dhe mbështet disqet: 2.5 "SATA HDD / 2.5" SATA SSD, si dhe ka interface: 2x RJ-45 1GbE LAN, 2 x USB 3.0. Vjen me madhësi kompakte, prandaj nuk do t'ju zë shumë vend, dhe me performancë tejet të mirë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia mm:
175
Gjerësia mm:
151
Kapaciteti i HDD-së:
2.5"-SATA
Kodi:
DS620slim
Lansuar:
8. 8. 2019
Lartësia mm:
121
Lloji:
Tavolinë
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 6-striping, 10-mirroring, JBOD
Numri i porteve Ethernet:
2
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Numri i sloteve HDD:
6
Opsion për virtualizim:
Për t'u përdorur në:
Për shtëpi, për punë
Përfshirë edhe HDD:
Jo
Pesha g:
1400
Prodhuesi:
Synology
RAID:
Ueb-i i prodhuesit:
Synology.com/enu
USB 3.0:

Bashkangjitja Server NAS Synology DiskStation DS620slim edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE