Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server NAS Synology RS2418+ RackStation

Kodi i produktit:
233909
EAN:
4711174722556
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Ueb-i i prodhuesit:
Synology.com/enu
RAID:
Prodhuesi:
Synology

Si të porosisim në Gjirafa50?

2055.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 171.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Synology RS2418 + RackStation është zgjidhja ideale për bizneset e vogla dhe të mesme që kanë nevojë për hapësirë të ruajtjes së të dhënave në mënyrë fleksibile me shpejtësi të lartë të lidhjes me rrjet. Aksesori ju ofron hapësirë për 12 hard diska dhe është pajisur me procesorin quad-core dhe 24GB memorie RAM të llojit DDR4 e cila mund të rritet deri në 64GB. Poashtu, serveri ka 2x porte USB 3.0, 1x hapësirë zgjeruese dhe 4x porte RJ-45.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4711174722556
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
664
Gjerësia [mm]:
430,5
Kapaciteti i HDD-së:
2.5-SATA, 3.5-SATA
Kodi i prodhuesit:
RS2418+
Lansuar:
30. 3. 2018
Lartësia [mm]:
88
Lloji:
Rack
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 6-striping, 10-mirroring, JBOD
Numri i porteve Ethernet:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve HDD:
12
Për t'u përdorur në:
Kompani
Përfshirë edhe HDD:
Jo
Pesha [g]:
13 220
Prodhuesi:
Synology
RAID:
Ueb-i i prodhuesit:
Synology.com/enu
USB 3.0:

Bashkangjitja Server NAS Synology RS2418+ RackStation edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE