Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server NAS Synology RS2418RP+ RackStation

Kodi i produktit:
233910
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Ueb-i i prodhuesit:
Synology.com/enu
RAID:
Prodhuesi:
Synology

Si të porosisim në Gjirafa50?

2758.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 229.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Synology RS2418RP + RackStation është zgjidhja ideale për bizneset e vogla dhe të mesme që kanë nevojë për hapësirë të ruajtjes së të dhënave në mënyrë fleksibile me shpejtësi të lartë të lidhjes me rrjet. Aksesori ju ofron hapësirë për 12 hard diska 2.5" ose 3.5" dhe është pajisur me procesorin quad-core dhe 4GB memorie RAM të llojit DDR4 e cila mund të rritet deri në 64GB. Poashtu, serveri ka 2x porte USB 3.0, 1x hapësirë zgjeruese dhe 4x porte RJ-45.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
692
Gjerësia [mm]:
430,5
Kapaciteti i HDD-së:
2.5-SATA, 3.5-SATA
Kodi i prodhuesit:
RS2418RP+
Lansuar:
30. 3. 2018
Lartësia [mm]:
88
Lloji:
Rack
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 6-striping, 10-mirroring, JBOD
Numri i porteve Ethernet:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve HDD:
12
Për t'u përdorur në:
Kompani
Përfshirë edhe HDD:
Jo
Pesha [g]:
13 850
Prodhuesi:
Synology
RAID:
Ueb-i i prodhuesit:
Synology.com/enu
USB 3.0:

Bashkangjitja Server NAS Synology RS2418RP+ RackStation edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE