Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server NETGEAR ReadyNAS 524X, 4GB DDR4

Kodi i produktit:
214468
EAN:
6064491172572
Numri i porteve Ethernet:
2
RAID:
Prodhuesi:
NETGEAR
Pesha [g]:
4 530

Si të porosisim në Gjirafa50?

1068.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 89.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Është një zgjidhje me kosto efektive për ruajtjen, ndarjen dhe mbështetjen e të dhënave për bizneset, si dhe për ruajtjen e të dhënave të rëndësishme personale ose multimediale (dokumente, prezantime të biznesit, skedarë). Dizajni kompakt së bashku me ekranin LCD dhe kontrollin me 5 butona është një bonus i këndshëm. E ndërtuar në një platformë të besueshme, ajo integrohet në biznese të mesme me 20-80 punonjës. Aplikacioni mund të kryejë ruajtje automatike dhe sinkronizim të të dhënave. Ju gjithashtu mund të kopjoni të dhënat tuaja në MAC-un e shtëpisë tuaj. Serveri ReadyNAS 542X është i fuqizuar nga një procesor dy bërthamësh Intel D1508 2.2 GHz, i plotësuar me 4 GB memorie DDR4. Posedon 4 vende të lira për HDD SATA / SSD 2.5 "ose 3.5". Kapaciteti maksimal për të gjitha pozicionet është deri në 40 TB. Ju mund të përdorni portin Gigabit LAN dhe 3 portet USB 3.0. Ftohja sigurohet nga një ventilator 92mm. Dimensionet e tij janë: 194 x 238.85 x 185mm me peshë 4.53kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6064491172572
ESATA:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
238,85
Gjerësia [mm]:
185
Kapaciteti i HDD-së:
2.5-SATA, 3.5-SATA
Kodi i prodhuesit:
RN524X00-100NES
Lartësia [mm]:
194
Lloji:
Tavolinë
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 6-striping, 10-mirroring, JBOD
Numri i porteve Ethernet:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
3
Numri i sloteve HDD:
4
Për tu përdorur në:
Kompani
Përfshirë edhe HDD:
Jo
Pesha [g]:
4 530
Prodhuesi:
NETGEAR
RAID:
USB 3.0:

Bashkangjitja Server NETGEAR ReadyNAS 524X edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE