Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server NETGEAR ReadyNAS 628X 32TB (8x4TB) ES

Kodi i produktit:
220237
Besueshmëria:
100 %
Numri i porteve Ethernet:
4
Rrjet i integruar 10GbE:
RAID:
Prodhuesi:
NETGEAR

Si të porosisim në Gjirafa50?

4279.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 356.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky server ka tetë slote për hard disqe SSD. Kapaciteti maksimal i tij është 80TB. Përmban tetë hard disqe 4TB. Ka ndërfaqet vijuese: 1 x eSATA, 3 x USB 3.0, 2 x 10Gbe LAN, 2 x Gigabit LAN. Përmasat e tij janë 288.55 x 192 x 319 mm dhe peshon 9.38 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
ESATA:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia mm:
288,55
Gjerësia mm:
192
Kapaciteti i HDD-së:
2.5"-SATA, 3.5"-SATA
Kapaciteti total i HDD-së [GB]:
32 000
Kodi:
RN628XE4-100NES
Lansuar:
12. 8. 2017
Lartësia mm:
319
Lloji:
Tavolinë
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 6-striping, 10-mirroring, JBOD
Numri i hard disqeve :
8
Numri i porteve Ethernet:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 3.1 Gen 1:
3
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
3
Numri i sloteve HDD:
8
Opsion për virtualizim:
Për t'u përdorur në:
Kompani
Përfshirë edhe HDD:
Pesha g:
9 380
Prodhuesi:
NETGEAR
RAID:
Rrjet i integruar 10GbE:
USB 3.0:

Bashkangjitja Server NETGEAR ReadyNAS 628X 32TB (8x4TB) ES edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE