Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server QNAP TBS-453A, 8GB

Kodi i produktit:
190210
EAN:
4712511129403
Numri i porteve USB-A 2.0:
1
Ueb-i i prodhuesit:
Qnap.com
Prodhuesi:
QNAP
Pesha [g]:
724

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
454.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 37.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mos e humbisni këtë server kompakt, i cili mund ta bëjë të pamundshmen. Serveri QNAP TBS-453A siguron opsione të mrekullueshme për të ruajtur të gjitha të dhënat dhe kyçjet e rrjetit. Ka një dizajn të shkëlqyeshëm, falë ngjyrës së zezë në kombinim me të portokalltën, që e bëjnë serverin të duket i përkryer. Serveri posedon procesor Intel Celeron N3150 2 bërthamësh, të cilët operojnë në frekuencë 1.6 deri 2.08 GHz, së bashku me RAM memorie DDR3L prej 8GB. Serveri ka kartelë grafike Intel HD Graphics të gjeneratës së tetë, që i mundëson serverit t'i përkrah pamjet në rezolucion 4K. Dimensionet e këtij serveri janë 25 x 230 x 165 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712511129403
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
165
Gjerësia [mm]:
230
HDMI:
Kapaciteti i HDD-së:
M.2
Kodi i prodhuesit:
TBS-453A-8G
Lansuar:
26 Prill 2016
Lartësia [mm]:
25
Lloji:
Tavolinë
Numri i porteve USB-A 2.0:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i sloteve HDD:
4
Për tu përdorur në:
Për shtëpi
Përfshirë edhe HDD:
Jo
Pesha [g]:
724
Prodhuesi:
QNAP
Ueb-i i prodhuesit:
Qnap.com
USB 3.0:

Bashkangjitja Server QNAP TBS-453A edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE