Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server QNAP TBS-453DX-4G

Kodi i produktit:
255508
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
3
Ueb-i i prodhuesit:
Qnap.com
Rrjet i integruar 10GbE:
RAID:

Si të porosisim në Gjirafa50?

699.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 58.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serveri QNAP TBS-453DX-4G me kualitet të lartë që mund të përdoret në zyrë, në takime ose për aplikacionet tuaja multimediale. QNAP TBS-453DX siguron qasje të lehtë dhe të shpejtë në ruajtje. Fuqia sigurohet nga një procesor Intel Celeron J4105 4 bërthamësh 1.5 GHz (deri në 2.5 GHz), i kompletuar me Intel HD Graphics 600 dhe 4 GB DDR4 RAM. Ka 4 slote për disqe M.2 2280 SATA 6 Gb / s. Ndërfaqja ofron një port GLAN, port 10 Gigabit Ethernet, 4 USB 2.0, 3 porta USB 3.0, dalje HDMI 2.0. Dimensionet 30 x 230 x 165 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
165
Gjerësia [mm]:
230
HDMI:
Kapaciteti i HDD-së:
M.2
Kodi:
TBS-453DX-4G
Lansuar:
23. 2. 2019
Lartësia [mm]:
30
Lloji:
Tavolinë
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 6-striping, 10-mirroring, JBOD
Numri i porteve Ethernet:
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
3
Opsion për virtualizim:
Për t'u përdorur në:
Për shtëpi
Përfshirë edhe HDD:
Jo
Pesha [g]:
800
Prodhuesi:
QNAP
RAID:
Rrjet i integruar 10GbE:
Ueb-i i prodhuesit:
Qnap.com
USB 3.0:

Bashkangjitja Server QNAP TBS-453DX-4G edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE