Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server QNAP TDS-16489-SA2, 128GB

Kodi i produktit:
205395
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Numri i sloteve HDD:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Qnap.com
RAID:
Prodhuesi:
QNAP

Si të porosisim në Gjirafa50?

12272.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1022.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania QNAP thyen barrierat e serverëve për ndërmarrje, duke vendosuar serverë të dyfishtë që janë tejet të fuqishëm dhe që integrojnë aplikacionet dhe serverët për ruajtje të të dhënave. Serveri posedon procesorë Intel Xeon E5-2620, që operojnë me frekuencë prej 2.4 GHz, të shoqëruara me RAM memorie DDR4 prej 128GB. Serveri ka të instaluar sistemin operativ QTS, i cili mundëson qasjen në shumë aplikacione të dobishme. Dimensionet e këtij serveri janë 130.8 x 444 x 744 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
744
Gjerësia [mm]:
444
Kapaciteti i HDD-së:
2.5-SAS, 2.5-SATA, 2.5-SATA, 3.5-SAS
Kodi i prodhuesit:
TDS-16489U-SA2
Lartësia [mm]:
130,8
Lloji:
Rack
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 6-striping, 10-mirroring
Numri i porteve Ethernet:
6
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i sloteve HDD:
20
Për tu përdorur në:
Kompani
Përfshirë edhe HDD:
Jo
Pesha [g]:
22 420
Prodhuesi:
QNAP
RAID:
Ueb-i i prodhuesit:
Qnap.com
USB 3.0:

Bashkangjitja Server QNAP TDS-16489-SA2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE