Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server NAS QNAP TS-1253

Kodi i produktit:
190848
EAN:
4712511126495
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Ueb-i i prodhuesit:
Qnap.com
Prodhuesi:
QNAP
Pesha [g]:
16 140

Si të porosisim në Gjirafa50?

1628.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 135.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania QNAP thyen barrierat e serverëve për ndërmarrje, duke vendosuar serverë të dyfishtë që janë tejet të fuqishëm dhe që integrojnë aplikacionet dhe serverët për ruajtje të të dhënave. Serveri TS-1253 posedon procesor Intel Celeron, që operon me frekuencë prej 2.0 GHz, të shoqëruara me RAM memorie prej 4GB. Serveri mund të qaset në 12x 3.5 "/2.5" hard disqe. Ai ka të instaluar sistemin operativ QTS, i cili mundëson qasjen në shumë aplikacione të dobishme. Dimensionet e këtij serveri janë 89 x 482 x 534 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712511126495
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
534
Gjerësia [mm]:
482
HDMI:
Kapaciteti i HDD-së:
2.5-SATA, 3.5-SATA
Kodi i prodhuesit:
TS-1253U
Lartësia [mm]:
89
Lloji:
Rack
Numri i porteve Ethernet:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i sloteve HDD:
12
Për tu përdorur në:
Kompani
Përfshirë edhe HDD:
Jo
Pesha [g]:
16 140
Prodhuesi:
QNAP
Ueb-i i prodhuesit:
Qnap.com
USB 3.0:

Bashkangjitja Server NAS QNAP TS-1253 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE