Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server QNAP TS-1685-D1531-32G, 16 HDD slote

Kodi i produktit:
214630
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Numri i sloteve HDD:
16
Ueb-i i prodhuesit:
Qnap.com
RAID:
Prodhuesi:
QNAP

Si të porosisim në Gjirafa50?

4808.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 400.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sistem i fuqishëm i ruajtjes së të dhënave në rrjet që fuqizon procesorin 6-bërthamësh Intel Xeon D-1521 2.2 GHz. Tërësia kompletohet nga RAM memoria 32 GB dhe DOM flash memoria 512 MB. Poashtu përmban slote 12 x 3,5 "/2,5" , 4 x 2.5 "SSD, ndërfaqe 6 Gb / s SATA. Njësia mbështet ndërfaqet: 2 x Porta 10GbE, 4 x Porta Gigabit, 3 x USB 3.0, 1 x altoparlant. 1x 3.5mm port dalës. Përmasat: 303.84 x 369.89 x 319.8 mm. Pesha: 13,39 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
319,8
Gjerësia [mm]:
369,89
Kapaciteti i HDD-së:
2.5-SATA, 3.5-SATA
Kodi i prodhuesit:
TS-1685-D1531-32G
Lartësia [mm]:
303,84
Lloji:
Tavolinë
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 6-striping, 10-mirroring, hot spare, JBOD
Numri i porteve Ethernet:
6
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
3
Numri i sloteve HDD:
16
Për tu përdorur në:
Kompani
Përfshirë edhe HDD:
Jo
Pesha [g]:
13 390
Prodhuesi:
QNAP
RAID:
Ueb-i i prodhuesit:
Qnap.com
USB 3.0:

Bashkangjitja Server QNAP TS-1685-D1531-32G edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE