Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server QNAP TS-228

Kodi i produktit:
190241
EAN:
4712511128697
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
1
Ueb-i i prodhuesit:
Qnap.com
Slot për kartë memorie:
Prodhuesi:
QNAP

Si të porosisim në Gjirafa50?

183.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serveri QNAP TS-228 është server i dizajnuar specifikisht për biznese të vogla apo grupe punuese. Serveri është tejet i lehtë për t'u përdorur dhe ka një dizajn të shkëlqyeshëm. Serveri TS-131 posedon procesor ARM me frekuencë të dyfishtë prej 1.1 GHz, të shoqëruara me RAM memorie DDR3L prej 1GB. Ai iu mundëson të qaseni në dy disqe HDD 3.5". Serveri ka të instaluar sistemin operativ QTS 4.2, i cili mundëson qasjen në shumë aplikacione të dobishme. Dimensionet e këtij serveri janë 187.7 x 60 x 125 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712511128697
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
125
Gjerësia [mm]:
90
Kapaciteti i HDD-së:
3.5-SATA
Kodi i prodhuesit:
TS-228
Lansuar:
28 Prill 2016
Lartësia [mm]:
187,7
Lloji:
Tavolinë
Numri i porteve Ethernet:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
1
Numri i sloteve HDD:
2
Për tu përdorur në:
Për shtëpi
Përfshirë edhe HDD:
Jo
Pesha [g]:
700
Prodhuesi:
QNAP
Slot për kartë memorie:
Ueb-i i prodhuesit:
Qnap.com
USB 3.0:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE