Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server QNAP TS-231P

Kodi i produktit:
202853
EAN:
4713213510261
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
3
Ueb-i i prodhuesit:
Qnap.com
RAID:
Prodhuesi:
QNAP

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
287.50 
Ju kurseni : 25.88   (9%)
261.62 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 21.80 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Serveri QNAP TS-231P është server i dizajnuar specifikisht për biznese të vogla apo grupe punuese. Serveri është tejet i lehtë për t'u përdorur dhe ka një dizajn të shkëlqyeshëm. Ai posedon procesorë Alpine AL-212, që operojnë me frekuencë prej 1.7 GHz, të shoqëruara me RAM memorie DDR3 prej 1GB. Serveri iu mundëson të qaseni në 2x 2.5" ose 3.5" SATA 6Gb / s, 3 Gb / s HDD apo SSD. Serveri ka të instaluar sistemin operativ QTS 4.1, i cili mundëson qasjen në shumë aplikacione të dobishme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4713213510261
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
225
Gjerësia [mm]:
102
Kapaciteti i HDD-së:
3.5-SATA
Kodi i prodhuesit:
TS-231P
Lansuar:
22 Nëntor 2016
Lartësia [mm]:
168,5
Lloji:
Tavolinë
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, JBOD
Numri i porteve Ethernet:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
3
Numri i sloteve HDD:
2
Për tu përdorur në:
Kompani
Përfshirë edhe HDD:
Jo
Pesha [g]:
1 280
Prodhuesi:
QNAP
RAID:
Ueb-i i prodhuesit:
Qnap.com
USB 3.0:
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE