Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Server QNAP TS-251 + 8GB

Kodi i produktit:
190248
EAN:
4712511127706
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Ueb-i i prodhuesit:
Qnap.com
Prodhuesi:
QNAP
Pesha [g]:
1 280

Si të porosisim në Gjirafa50?

609.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 50.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serveri QNAP TS-251+ është server i dizajnuar specifikisht për biznese të vogla apo grupe punuese. Serveri është tejet i lehtë për t'u përdorur dhe ka një dizajn të shkëlqyeshëm. Ai posedon procesorë Intel Celeron, që operojnë me frekuencë prej 2.0 deri 2.42 GHz, të shoqëruara me RAM memorie DDR3 prej 8GB. Serveri ju mundëson të qaseni në 2x 2.5" ose 3.5" SATA 6Gb / s, 3 Gb / s HDD apo SSD. Serveri ka të instaluar sistemin operativ QTS 4.2, i cili mundëson qasjen në shumë aplikacione të dobishme. Dimensionet e serverit janë 168,5 x 102 x 225 mm dhe peshë prej 1.28kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712511127706
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
225
Gjerësia [mm]:
102
HDMI:
Kapaciteti i HDD-së:
2.5-SATA, 3.5-SATA
Kodi i prodhuesit:
TS-251+-8G
Lartësia [mm]:
168,5
Lloji:
Tavolinë
Numri i porteve Ethernet:
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve HDD:
2
Për tu përdorur në:
Për shtëpi
Përfshirë edhe HDD:
Jo
Pesha [g]:
1 280
Prodhuesi:
QNAP
Ueb-i i prodhuesit:
Qnap.com
USB 3.0:

Bashkangjitja Server QNAP TS-251 + 8GB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE