Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server QNAP TS-431X2-7G

Kodi i produktit:
218109
Besueshmëria:
100 %
Numri i porteve USB-A 3.0 3.1 Gen 1:
3
Ueb-i i prodhuesit:
Qnap.com
Rrjet i integruar 10GbE:
RAID:

Si të porosisim në Gjirafa50?

731.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 60.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

NAS QNAP TS-431X2-8G i shpejtë me procesor katër-bërthamor (1.7 GHz), i cili funksionon me 8 GB memorie. Sistemi mund të zgjerohet me deri në katër hard disqe SATA 6 Gb / s ose SSD. Prej ndërfaqeve ofron 1 x 10Gb SFP + dhe dy porte Gigabit Ethernet. Pajisja gjithashtu përfshin tre porte USB 3.0. Dimensionet e pajisjes janë 169 x 160 x 219 mm, pesha është 4.3 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4713213511695
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia mm:
219
Gjerësia mm:
169
Kapaciteti i HDD-së:
2.5"-SATA, 3.5"-SATA
Kodi:
TS-431X2-8G
Lansuar:
7. 9. 2017
Lartësia mm:
160
Lloji:
Tavolinë
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 6-striping, 10-mirroring
Numri i porteve Ethernet:
3
Numri i porteve USB-A 3.0 3.1 Gen 1:
3
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
3
Numri i sloteve HDD:
4
Për t'u përdorur në:
Kompani
Përfshirë edhe HDD:
Jo
Pesha g:
3000
Prodhuesi:
QNAP
RAID:
Rrjet i integruar 10GbE:
Ueb-i i prodhuesit:
Qnap.com
USB 3.0:

Bashkangjitja Server QNAP TS-431X2-7G edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE