Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server QNAP TS-451 + 8GB

Kodi i produktit:
190250
EAN:
4712511127720
Numri i porteve Ethernet:
2
Ueb-i i prodhuesit:
Qnap.com
Prodhuesi:
QNAP
Pesha [g]:
3 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
778.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 64.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serveri QNAP TS-451 është server i dizajnuar posaçërisht për biznese të vogla apo grupe punuese. Serveri është tejet i lehtë për t'u përdorur dhe ka një dizajn të shkëlqyeshëm. Ai posedon procesorë Intel Celeron, që operojnë me frekuencë prej 2.0 deri 2.42 GHz, të shoqëruara me RAM memorie DDR3L prej 8GB. Serveri ju mundëson të qaseni në 4 x 3.5 "/2.5" SATA III / SATA II HDD apo SSD. Serveri ka të instaluar sistemin operativ QTS, i cili mundëson qasjen në shumë aplikacione të dobishme. Dimensionet e serverit janë 177 x 180 x 235 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712511127720
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
235
Gjerësia [mm]:
180
HDMI:
Kapaciteti i HDD-së:
2.5-SATA, 3.5-SATA
Kodi i prodhuesit:
TS-451+-8G
Lansuar:
28 Prill 2016
Lartësia [mm]:
177
Lloji:
Tavolinë
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 6-striping, 10-mirroring
Numri i porteve Ethernet:
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve HDD:
4
Për tu përdorur në:
Për shtëpi
Përfshirë edhe HDD:
Jo
Pesha [g]:
3 000
Prodhuesi:
QNAP
Ueb-i i prodhuesit:
Qnap.com
USB 3.0:

Bashkangjitja Server QNAP TS-451 + 8GB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE