Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server QNAP TS-453a-8G

Kodi i produktit:
194710
EAN:
4712511128604
Numri i porteve Ethernet:
4
Ueb-i i prodhuesit:
Qnap.com
Prodhuesi:
QNAP
Pesha [g]:
3 650

Si të porosisim në Gjirafa50?

815.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 67.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serveri QNAP TS-453A është server i dizajnuar specifikisht për biznese të vogla apo grupe punuese. Serveri është tejet i lehtë për t'u përdorur dhe ka një dizajn të shkëlqyeshëm. Serveri QNAP TS-453A posedon 2 procesorë Intel Celeron, që operojnë me frekuencë prej 1.6 GHz, të shoqëruara me RAM memorie DDR3L prej 2x4GB. Serveri ju mundëson të qaseni në 4x disqe prej 3.5 "/2.5" SATA III / SATA II . Serveri ka të instaluar sistemin operativ QTS, i cili mundëson qasjen në shumë aplikacione të dobishme. Dimensionet e serverit janë 177 x 180 x 235 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712511128604
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
235
Gjerësia [mm]:
180
HDMI:
Kapaciteti i HDD-së:
2.5-SATA, 3.5-SATA
Kodi i prodhuesit:
TS-453A-8G
Lansuar:
20 Korrik 2016
Lartësia [mm]:
177
Lloji:
Tavolinë
Numri i porteve Ethernet:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i sloteve HDD:
4
Për tu përdorur në:
Kompani
Përfshirë edhe HDD:
Jo
Pesha [g]:
3 650
Prodhuesi:
QNAP
Ueb-i i prodhuesit:
Qnap.com
USB 3.0:

Bashkangjitja Server QNAP TS-453a-8G edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE