Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server QNAP TS-531X-2G, 2GB RAM, 5xSATA

Kodi i produktit:
203295
EAN:
4713213510346
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
3
Ueb-i i prodhuesit:
Qnap.com
RAID:
Prodhuesi:
QNAP

Si të porosisim në Gjirafa50?

624.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 52.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serveri QNAP NAS TS-531X është server i dizajnuar për biznese të vogla dhe të mesme. Serveri posedon një sistem operativ QTS, i cili është tepër i lehtë për t'u përdorur dhe përkrah hard disqet SATA 6GB/s. Serveri QNAP 531X posedon procesor Alpine AL-314, që operon me frekuencë prej 1.4 GHz, të shoqëruara me RAM memorie DDR3 prej 2GB. Serveri ju mundëson të qaseni në 5x 3.5 "/2.5" disqe SATA 6Gb / s HDD / SSD. Serveri ka të instaluar sistemin operativ QTS, i cili mundëson qasjen në shumë aplikacione të dobishme. Dimensionet e serverit janë 185 x 210.6 x 235.4 mm dhe peshë prej 5.8kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4713213510346
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
235,4
Gjerësia [mm]:
210,6
Kapaciteti i HDD-së:
2.5-SATA, 3.5-SATA
Kodi i prodhuesit:
TS-531X-2G
Lansuar:
30 Nëntor 2016
Lartësia [mm]:
185
Lloji:
Tavolinë
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 6-striping, 10-mirroring, JBOD
Numri i porteve Ethernet:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
3
Numri i sloteve HDD:
5
Për tu përdorur në:
Kompani
Përfshirë edhe HDD:
Jo
Pesha [g]:
5 800
Prodhuesi:
QNAP
RAID:
Ueb-i i prodhuesit:
Qnap.com
USB 3.0:

Bashkangjitja Server QNAP TS-531X-2G edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE