Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server QNAP TS-873U-RP-64G, 8 HDD slote

Kodi i produktit:
218385
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Ueb-i i prodhuesit:
Qnap.com
RAID:
Prodhuesi:
QNAP

Si të porosisim në Gjirafa50?

3117.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 259.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serveri NAS i fuqishem me procesorin 4-bërthamësh AMD R RX-421ND (frekuenca 2.1 GHz, modaliteti turbo 3.4 GHz) që punon me memorie 64 GB. Kjo pajisje ka një burim energjie redudant. Sistemi i tillë mund të zgjerohet për të përfshirë 8 hard disqe (RAID 0/1/5/6) ose një SATA 6 Gb / s SSDs, bazat M.2 2280 SATA 6 Gbps mund të mbajnë dhe dy SSD shtesë. Ndërfaqet: 2 x 10GbE SFP + (1 x slot për zgjerimin e kartës PCIe), 4 x gigabit Ethernet, 4 x USB 2.0 port, 2 x porta USB 3.0, 1 x port për menaxhimin e konzolës. Dimensionet e pajisjes janë 89 x 482 x 534 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
534
Gjerësia [mm]:
482
Kapaciteti i HDD-së:
2.5-SATA, 3.5-SATA, M.2
Kodi i prodhuesit:
TS-873U-RP-64G
Lartësia [mm]:
89
Lloji:
Rack
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 6-striping, 10-mirroring, JBOD
Numri i porteve Ethernet:
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve HDD:
8
Për tu përdorur në:
Kompani
Përfshirë edhe HDD:
Jo
Pesha [g]:
10 960
Prodhuesi:
QNAP
RAID:
Ueb-i i prodhuesit:
Qnap.com
USB 3.0:

Bashkangjitja Server QNAP TS-873U-RP-64G edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE