Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server QNAP TS-873U-RP-8G, 8 HDD slote

Kodi i produktit:
218383
EAN:
4713213511855
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Ueb-i i prodhuesit:
Qnap.com
RAID:
Prodhuesi:
QNAP

Si të porosisim në Gjirafa50?

2454.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 204.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serveri QNAP është i fuqishëm dhe posedon procesorin quad-core AMD R RX-421ND (frekuenca 2.1 GHz, në turbo 3.4 GHz). Ky server punon me 8 GB memorie. Sistemi mund të zgjerohet për 8 HDD (RAID 0/1/5/6) ose SATA 6 Gb / s SSD, hapësira për SATA 6 Gb/s M.2 2280 për të mbajtur dy disqe SSD. Serveri posedon 2 porte 10GbE SFP + (1 port për kartelën e zgjerimit PCle), 4 porte Gigabit Ethernet, 4 porte USB 2.0 dhe 2 porte USB 3.0. Gjithashtu edhe një port për menaxhimin e konsolës. Dimensionet e tij janë: 89 x 482 x 534mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4713213511855
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
534
Gjerësia [mm]:
482
Kapaciteti i HDD-së:
2.5-SATA, 3.5-SATA, M.2
Kodi i prodhuesit:
TS-873U-RP-8G
Lartësia [mm]:
89
Lloji:
Rack
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 6-striping, 10-mirroring, JBOD
Numri i porteve Ethernet:
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve HDD:
8
Për tu përdorur në:
Kompani
Përfshirë edhe HDD:
Jo
Pesha [g]:
10 930
Prodhuesi:
QNAP
RAID:
Ueb-i i prodhuesit:
Qnap.com
USB 3.0:

Bashkangjitja Server QNAP TS-873U-RP-8G edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE