Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server QNAP TS-EC1280U,4GB me ECC, 12xSATA

Kodi i produktit:
205367
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Ueb-i i prodhuesit:
Qnap.com
RAID:
Prodhuesi:
QNAP

Si të porosisim në Gjirafa50?

4444.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 370.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serveri QNAP TS-EC1280U është server tejet i fuqishëm, i cili siguron zgjidhje të sigurta për ruajtjen e të dhënave të avancuara dhe sinkronizimin e dosjeve. Serveri posedon një sistem operativ QTS, i cili është tepër i lehtë për t'u përdorur dhe përkrah hard disqet SATA 6GB/s. Serveri QNAP TS-EC1280U posedon procesor Intel Core i3-4150, të shoqëruara me RAM memorie DDR3 prej 4GB, me Error Correction Code. Serveri ju mundëson të qaseni në 12 x 3.5 "SATA (6Gbps / 3Gbps) or 2.5" disqe SATA 6Gbps / 3Gbps SSD. Serveri ka të instaluar sistemin operativ QTS, i cili mundëson qasjen në shumë aplikacione të dobishme. Dimensionet e serverit janë 88 x 442.5 x 530.5 mm dhe peshë prej 14.18kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
530,5
Gjerësia [mm]:
442,5
HDMI:
Kapaciteti i HDD-së:
2.5-SATA, 3.5-SATA
Kodi i prodhuesit:
TS-EC1280U-i3-4GE-R2
Lartësia [mm]:
88
Lloji:
Rack
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 6-striping, 10-mirroring, JBOD
Numri i porteve Ethernet:
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i sloteve HDD:
12
Për tu përdorur në:
Kompani
Përfshirë edhe HDD:
Jo
Pesha [g]:
14 180
Prodhuesi:
QNAP
RAID:
Ueb-i i prodhuesit:
Qnap.com
USB 3.0:

Bashkangjitja Server QNAP TS-EC1280U edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE