Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server QNAP TS-2888X-W2175-128G, pa disk

Kodi i produktit:
255514
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Ueb-i i prodhuesit:
Qnap.com
Rrjet opsional 40GbE:
Rrjet i integruar 10GbE:

Si të porosisim në Gjirafa50?

18178.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1514.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

QNAP ka sjell në treg një server NAS me performancë të lartë dhe me cilësi të lartë që është projektuar për inteligjencën artificiale. Përdorni QNAP TS-2888X në organizata më të mëdha. Serveri ofron potencial të lartë të kapacitetit dhe një mjedis të UA që redukton kohën dhe kompleksitetin e zbatimit. Serveri ka një procesor me 14 bërthama, Intel Xeon W-2175, i cili operon në frekuencë prej 2.5 GHz (deri në 4.3 GHz në modalitetin TurboBoost). Ka 128 GB memorie RDIMM DDR4 ECC në konfigurim 4x 32GB. (512 GB memorie maksimale). Serveri i NAS mund të lidhë tetë disqe SATA 3.5" dhe 20 disqe 2.5". Ofron dy porte 10 GbE, katër porte GLAN, gjashtë porte USB 3.0, katër porte USB 2.0, shtatë porte PCIe Gen3 x4, një port PCIE Gen3 x8 / x4. Dimensionet e serverit janë 612 x 374 x 448 mm, formati i tij është i një kulle (Tower).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjatësia [mm]:
488
Gjerësia [mm]:
374
Kapaciteti i HDD-së:
2.5"-SATA, 3.5", U.2
Kodi:
TS-2888X-W2175-128G
Lansuar:
23. 2. 2019
Lartësia [mm]:
573
Lloji:
Tower
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 6-striping, 10-mirroring, 50-mirroring, 60-mirroring
Numri i porteve Ethernet:
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i sloteve HDD:
20
Për t'u përdorur në:
Kompani
Përfshirë edhe HDD:
Jo
Prodhuesi:
QNAP
RAID:
Rrjet i integruar 10GbE:
Rrjet opsional 40GbE:
Ueb-i i prodhuesit:
Qnap.com
USB 3.0:

Bashkangjitja Server QNAP TS-2888X-W2175-128G edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE