Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server QNAP TVS-1282T, i7, 32G

Kodi i produktit:
192115
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Numri i sloteve HDD:
12
Ueb-i i prodhuesit:
Qnap.com
Thunderbolt:
Prodhuesi:
QNAP

Si të porosisim në Gjirafa50?

4293.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 357.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serveri QNAP TVS-1282 është server tejet i fuqishëm, i cili siguron zgjidhje të sigurta për ruajtjen e të dhënave të avancuara dhe sinkronizimin e dosjeve. Serveri posedon një sistem operativ QTS, i cili është tepër i lehtë për t'u përdorur dhe përkrah hard disqet SATA 6GB/s. Serveri QNAP TVS-1282 Tposedon procesor Intel Core i7-6700 me frekuencë prej 3.4 MHz, të shoqëruara me RAM memorie DDR4 prej 32GB. Serveri ju mundëson të qaseni në disqet 4 x 2.5 "SSD, 8 x 2.5" /3.5 "HDD ose SSD. Serveri ka të instaluar sistemin operativ QTS 2.4, i cili mundëson qasjen në shumë aplikacione të dobishme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
319,8
Gjerësia [mm]:
369,9
HDMI:
Kapaciteti i HDD-së:
2.5-SATA, 3.5-SATA
Kodi i prodhuesit:
TVS-1282T-i7-32G
Lartësia [mm]:
234,6
Lloji:
Tavolinë
Numri i porteve Ethernet:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
5
Numri i sloteve HDD:
12
Për tu përdorur në:
Kompani
Përfshirë edhe HDD:
Jo
Pesha [g]:
11 500
Prodhuesi:
QNAP
Thunderbolt:
Ueb-i i prodhuesit:
Qnap.com
USB 3.0:

Bashkangjitja Server QNAP TVS-1282T edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE