Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server QNAP TVS-473, 16GB RAM, 4xSATA

Kodi i produktit:
203305
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2
Ueb-i i prodhuesit:
Qnap.com
RAID:
Prodhuesi:
QNAP

Si të porosisim në Gjirafa50?

1594.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 132.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serveri QNAP TVS-473 është server tejet i fuqishëm, i cili siguron zgjidhje të sigurta për ruajtjen e të dhënave të avancuara dhe sinkronizimin e dosjeve. Serveri posedon një sistem operativ QTS, i cili është tepër i lehtë për t'u përdorur dhe përkrah hard disqet SATA 6GB/s. Serveri QNAP TVS-473 posedon procesor AMD, me frekuencë prej 2.1 MHz, të shoqëruara me RAM memorie DDR4 prej 16GB. Serveri ju mundëson të qaseni në 4x 3.5 "/2.5" SATA 6Gb / s HDD / SSD. Serveri ka të instaluar sistemin operativ QTS 4.1, i cili mundëson qasjen në shumë aplikacione të dobishme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
279,6
Gjerësia [mm]:
199,3
HDMI:
Kapaciteti i HDD-së:
2.5-SATA, 3.5-SATA, M.2
Kodi i prodhuesit:
TVS-473-16G
Lartësia [mm]:
188,2
Lloji:
Tavolinë
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 6-striping, 10-mirroring, JBOD
Numri i porteve Ethernet:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2
Numri i sloteve HDD:
4
Për tu përdorur në:
Kompani
Përfshirë edhe HDD:
Jo
Pesha [g]:
4 900
Prodhuesi:
QNAP
RAID:
Ueb-i i prodhuesit:
Qnap.com
USB 3.0:

Bashkangjitja Server QNAP TVS-473 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE