Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server QNAP TVS-863-8G

Kodi i produktit:
194705
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
5
Ueb-i i prodhuesit:
Qnap.com
Prodhuesi:
QNAP
Pesha [g]:
7 830

Si të porosisim në Gjirafa50?

1376.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 114.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serveri QNAP TVS-863-8G është server tejet i fuqishëm, me performanca shumë të larta, i cili siguron zgjidhje të sigurta për ruajtjen e të dhënave të avancuara, i dizajnuar për aplikacione të rëndësishme biznesore të cilat kanë nevojë për rritje të shpejtë të hapësirës së të dhënave. Serveri posedon një sistem operativ QTS, i cili është tepër i lehtë për t'u përdorur dhe përkrah hard disqet SATA 6GB/s. Serveri QNAP TVS-863-8G posedon procesor AMD, me frekuencë prej 2.4 MHz, të shoqëruara me RAM memorie DDR3L prej 1x8 GB (maksimumi 2x8 GB). Serveri ju mundëson të qaseni në 8x 2.5 "or 3.5" SATA 6Gb / s, 3Gb / s HDD or SSD,. Serveri ka të instaluar sistemin operativ QTS, i cili mundëson qasjen në shumë aplikacione të dobishme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
235,4
Gjerësia [mm]:
298,2
HDMI:
Kapaciteti i HDD-së:
2.5-SATA, 3.5-SATA
Kodi i prodhuesit:
TVS-863-8G
Lartësia [mm]:
185,2
Lloji:
Tavolinë
Numri i porteve Ethernet:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
5
Numri i sloteve HDD:
8
Për tu përdorur në:
Kompani
Përfshirë edhe HDD:
Jo
Pesha [g]:
7 830
Prodhuesi:
QNAP
Ueb-i i prodhuesit:
Qnap.com
USB 3.0:

Bashkangjitja Server QNAP TVS-863-8G edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE