Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server QNAP TVS-863

Kodi i produktit:
167979
EAN:
4712511126549
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
5
Ueb-i i prodhuesit:
Qnap.com
RAID:
Prodhuesi:
QNAP

Si të porosisim në Gjirafa50?

1315.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 109.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serveri QNAP TVS-863 është server tejet i fuqishëm, me performanca shumë të larta, i cili siguron zgjidhje të sigurta për ruajtjen e të dhënave të avancuara, i dizajnuar për aplikacione të rëndësishme biznesore të cilat kanë nevojë për rritje të shpejtë të hapësirës së të dhënave. Serveri posedon një sistem operativ QTS, i cili është tepër i lehtë për t'u përdorur dhe përkrah hard disqet SATA 6GB/s. Serveri QNAP TVS-863 posedon procesor AMD, me frekuencë prej 2.4 MHz. Procesori ka memorie prej 4 GB, e cila mund të rritet deri në 16 GB. Serveri iu mundëson të qaseni në 8x 3.5 "/2.5" SATA III / or SATA II. Serveri ka të instaluar sistemin operativ QTS, i cili mundëson qasjen në shumë aplikacione të dobishme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712511126549
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
235
Gjerësia [mm]:
298
HDMI:
Kapaciteti i HDD-së:
2.5-SATA, 3.5-SATA
Kodi i prodhuesit:
TVS-863-4G
Lartësia [mm]:
185
Lloji:
Tavolinë
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 6-striping, 10-mirroring
Numri i porteve Ethernet:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
5
Numri i sloteve HDD:
8
Për tu përdorur në:
Kompani
Përfshirë edhe HDD:
Jo
Pesha [g]:
7,83
Prodhuesi:
QNAP
RAID:
Ueb-i i prodhuesit:
Qnap.com
USB 3.0:

Bashkangjitja Server QNAP TVS-863 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE