Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server QNAP TVS-882-i5-16G-450W

Kodi i produktit:
192124
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
5
Ueb-i i prodhuesit:
Qnap.com
Prodhuesi:
QNAP
Pesha [g]:
9 050

Si të porosisim në Gjirafa50?

2855.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 237.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serveri QNAP TVS-882-i5-16G është server tejet i fuqishëm, me performanca shumë të larta, i cili siguron zgjidhje të sigurta për ruajtjen e të dhënave të avancuara, i dizajnuar për aplikacione të rëndësishme biznesore të cilat kanë nevojë për rritje të shpejtë të hapësirës së të dhënave. Serveri posedon një sistem operativ QTS, i cili është tepër i lehtë për t'u përdorur dhe përkrah hard disqet SATA 6GB/s. Serveri QNAP TVS-882-i5-16G posedon procesor Intel Core i5-6500, me frekuencë prej 3.6 MHz, të shoqëruara me RAM memorie DDR4 prej 16GB. Serveri ju mundëson të qaseni në 6x 2.5" ose 3.5" SATA 6Gb / s, 3Gb / s HDD ose SSD. Serveri ka të instaluar sistemin operativ QTS, i cili mundëson qasjen në shumë aplikacione të dobishme. Serveri operon me fuqi maksimale prej 450W.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
319,8
Gjerësia [mm]:
292,8
HDMI:
Kapaciteti i HDD-së:
2.5-SATA, 3.5-SATA
Kodi i prodhuesit:
TVS-882-i5-16G-450W
Lartësia [mm]:
231,9
Lloji:
Tavolinë
Numri i porteve Ethernet:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
5
Numri i sloteve HDD:
8
Për tu përdorur në:
Kompani
Përfshirë edhe HDD:
Jo
Pesha [g]:
9 050
Prodhuesi:
QNAP
Ueb-i i prodhuesit:
Qnap.com
USB 3.0:

Bashkangjitja Server QNAP TVS-882-i5-16G-450W edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE