Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server QNAP TX-500P

Kodi i produktit:
194703
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
235,4
Gjerësia [mm]:
210,6
Kapaciteti i HDD-së:
2.5-SATA, 3.5-SATA
Kodi i prodhuesit:
TX-500P

Si të porosisim në Gjirafa50?

828.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 69.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serveri QNAP TX-500P është server tejet i fuqishëm, i cili siguron zgjidhje të sigurta për ruajtjen e të dhënave të avancuara dhe sinkronizimin e dosjeve. Serveri posedon një sistem operativ QTS, i cili është tepër i lehtë për t'u përdorur dhe përkrah hard disqet SATA 6GB/s. Serveri ju mundëson të qaseni në 5x 3.5 "SATA (6Gbps / 3Gbps) ose 2.5" disqe SATA 6Gbps / 3Gbps SSD. Serveri ka të instaluar sistemin operativ QTS, i cili mundëson qasjen në shumë aplikacione të dobishme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
235,4
Gjerësia [mm]:
210,6
Kapaciteti i HDD-së:
2.5-SATA, 3.5-SATA
Kodi i prodhuesit:
TX-500P
Lartësia [mm]:
185,2
Lloji:
Tavolinë
Numri i sloteve HDD:
5
Për tu përdorur në:
Kompani
Përfshirë edhe HDD:
Jo
Pesha [g]:
5 100
Prodhuesi:
QNAP
Thunderbolt:
Ueb-i i prodhuesit:
Qnap.com

Bashkangjitja Server QNAP TX-500P edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE