Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server QNAP UX-1200-RP

Kodi i produktit:
194713
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
534
Gjerësia [mm]:
482
Kapaciteti i HDD-së:
2.5-SATA, 3.5-SATA
Kodi i prodhuesit:
UX-1200U-RP

Si të porosisim në Gjirafa50?

1663.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 138.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serveri QNAP UX-1200-RP është server tejet i fuqishëm, i cili siguron zgjidhje të sigurta për ruajtjen e të dhënave të avancuara dhe sinkronizimin e dosjeve. Serveri posedon një sistem operativ QTS, i cili është tepër i lehtë për t'u përdorur dhe përkrah hard disqet SATA 6GB/s. Serveri ju mundëson të qaseni në 12x 3.5 hard disqe "SATA (6Gbps / 3Gbps) ose 2.5" disqe SATA 6Gbps / 3Gbps SSD. Serveri ka të instaluar sistemin operativ QTS, i cili mundëson qasjen në shumë aplikacione të dobishme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
534
Gjerësia [mm]:
482
Kapaciteti i HDD-së:
2.5-SATA, 3.5-SATA
Kodi i prodhuesit:
UX-1200U-RP
Lartësia [mm]:
89
Lloji:
Rack
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
1
Numri i sloteve HDD:
12
Për tu përdorur në:
Kompani
Përfshirë edhe HDD:
Jo
Pesha [g]:
16 140
Prodhuesi:
QNAP
Ueb-i i prodhuesit:
Qnap.com
USB 3.0:

Bashkangjitja Server QNAP UX-1200-RP edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE