Server Seagate Personal Cloud, 5 TB

Kodi i produktit:
192940
EAN:
7636490063305
Numri i porteve Ethernet:
1
Ueb-i i prodhuesit:
Seagate.com
Prodhuesi:
Seagate
Pesha [g]:
1 500

Si të porosisim në Gjirafa50?

224.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 18.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serveri Seagate Personal Cloud është hard disk me instalim të lehtë, administrim të lehtë dhe kapacitet madhështorë prej 5 TB. Serveri gjithashtu ju mundëson transferimin e fileve në çfarëdo pajisje që është e lidhur në të. Gjithashtu ofron shërbimet online si Dropbox dhe Google Drive, të cilat mundësojnë ruajtjen e fajllave dhe kyçje në çfarëdo pajisje teknologjike. Gjithashtu posedon edhe një port për USB. Karikohet përmes kabllos që vjen me të. Dimensionet e tij janë 235 x 48 x 119, me peshë prej 1500 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7636490063305
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
48
Gjerësia [mm]:
119
Kapaciteti i HDD-së (total) [GB]:
5 000
Kodi i prodhuesit:
STCR5000200
Lansuar:
18 Qershor 2016
Lartësia [mm]:
235
Lloji:
Tavolinë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve Ethernet:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
1
Numri i sloteve HDD:
1
Për tu përdorur në:
Për shtëpi
Përfshirë edhe HDD:
Pesha [g]:
1 500
Prodhuesi:
Seagate
Ueb-i i prodhuesit:
Seagate.com
USB 3.0:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE