Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Synology DS120j DiskStation

Kodi i produktit:
274682
Besueshmëria:
100 %
Numri i porteve Ethernet:
1
Prodhuesi:
Synology
Pesha g:
700
Përfshirë edhe HDD:
Jo

Si të porosisim në Gjirafa50?

139.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

DS120j është një zgjidhje e centralizuar e ruajtjes që ju lejon të ndani fotografi dhe video familjare në të gjitha pajisjet shtëpiake, përfshirë kompjuterët dhe telefonat mobil. Qasuni lehtësisht tek skedarët në serverin tuaj Synology NAS përmes Internetit, pa mundimin e vendosjes së rregullave të dërgimit të portit, DDNS ose cilësimeve të tjera të ndërlikuara të rrjetit. Teknologjia QuickConnect ju lejon të lidheni me një adresë të sigurt, të personalizueshme, në mënyrë që të mund të qaseni menjëherë në skedarë multimedia ose skedarë pune në çdo pajisje të lidhur me Internetin. Zgjidhja e ruajtjes gjithëpërfshirëse me shumë-versione e Synology mbron pasuritë digjitale në kompjuterë (Windows / Mac) dhe telefonat mobil (Android / iOS) nga sulmet me qëllim të keq, duke përfshirë kërcënimet gjithnjë e më të mbizotëruara të mbështetur në enkriptim. Kjo është një zgjidhje e fuqishme, e thjeshtë për t’u menaxhuar me cloud, e cila vjen me një sistem të sigurt enkriptimi. Ajo ofron një slot të hard diskut për të dhëna (i përshtatshëm për 3.5 " SATA HDD, 2.5" SATA HDD, me kapacitet deri në 16 TB). Ndërfaqet: 1 x Gigabit LAN RJ-45, 2 x USB 2.0.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4711174723744
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia mm:
224
Gjerësia mm:
71
Kapaciteti i HDD-së:
2.5"-SATA, 3.5"-SATA
Kodi:
DS120j
Lansuar:
6. 11. 2019
Lartësia mm:
166
Lloji:
Tavolinë
Numri i porteve Ethernet:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i sloteve HDD:
1
Për t'u përdorur në:
Për shtëpi
Përfshirë edhe HDD:
Jo
Pesha g:
700
Prodhuesi:
Synology
Ueb-i i prodhuesit:
Synology.com/enu

Bashkangjitja Server Synology DS120j DiskStation edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE