Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Synology DS1517+ 2GB, 5 slote HDD

Kodi i produktit:
217302
EAN:
8595184272302
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Ueb-i i prodhuesit:
Synology.com/enu
RAID:
Prodhuesi:
Synology

Si të porosisim në Gjirafa50?

1052.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 87.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Server me performancë të lartë i dizajnuar për biznise, i cili ofron deri në 5 porte të brendshme (apo 15 me njësi shtesë). Sistemi furnizohet nga një çip 2.4GHz quad-core Intel Atom (64bit). Kapaciteti maksimal i memories së brendshme është deri 50 TB dhe ka edhe dy porte për memorie DDR3 me 2GB RAM. Pajisja përputhet me 3.5" / 2.5" SATA HDD dhe 2.5" SATA SSD dhe përdor sistemin Btrfs për të mbështetur Synology Hybrid RAID / Basic dhe JBOD, si dhe RAID 0, 1, 5, 6, dhe 10. Poashtu përfshin dhe katër Gigabit RJ-45 (LAN), katër porte për USB 3.0, dy eSATA dhe një PCle x8. Pajisja ka garancion prej 5 vitesh. Dimensionet: 166 x 250 x 243 mm. Pesha: 4.46 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595184272302
ESATA:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
243
Gjerësia [mm]:
250
Kapaciteti i HDD-së:
2.5-SATA, 3.5-SATA
Kodi i prodhuesit:
DS1517+ (2GB) +EW201
Lartësia [mm]:
166
Lloji:
Tavolinë
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 6-striping, 10-mirroring, JBOD
Numri i porteve Ethernet:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i sloteve HDD:
5
Për tu përdorur në:
Kompani
Përfshirë edhe HDD:
Jo
Pesha [g]:
4 460
Prodhuesi:
Synology
RAID:
Ueb-i i prodhuesit:
Synology.com/enu
USB 3.0:

Bashkangjitja Server Synology DS1517+ 2GB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE