Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Synology DS1817, 8 slote HDD

Kodi i produktit:
217304
ESATA:
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Ueb-i i prodhuesit:
Synology.com/enu
RAID:
Prodhuesi:
Synology

Si të porosisim në Gjirafa50?

1239.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 103.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serveri Synology DiskStation DS1517 ka një procesor quad-core me një NAS 8-bay që lexon deri në 1.577 MB për sekond. Ofron deri në 8 porte të brendshme (apo 18 me njësi shtesë). Kapaciteti maksimal i memories së brendshme është deri 80 TB. Pajisja përputhet me 3.5" / 2.5" SATA HDD dhe 2.5" SATA SSD. Poashtu përfshin dhe dy Gigabit RJ-45 (LAN), dy 10Gbe (LAN), dy porte për USB 3.0, dhe dy eSATA. Pajisja ka garancion prej 5 vitesh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

ESATA:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
233
Gjerësia [mm]:
340
Kapaciteti i HDD-së:
2.5-SATA, 3.5-SATA
Kodi i prodhuesit:
DS1817 +EW201
Lartësia [mm]:
157
Lloji:
Tavolinë
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 6-striping, 10-mirroring, JBOD
Numri i porteve Ethernet:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve HDD:
8
Për tu përdorur në:
Kompani
Përfshirë edhe HDD:
Jo
Pesha [g]:
5 310
Prodhuesi:
Synology
RAID:
Ueb-i i prodhuesit:
Synology.com/enu
USB 3.0:

Bashkangjitja Server Synology DS1817 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE