Server Synology DS216j, 2x 3TB

Kodi i produktit:
190551
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Numri i porteve Ethernet:
1
Ueb-i i prodhuesit:
Synology.com/enu
RAID:
Prodhuesi:
Synology

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
439.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 36.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serveri DS216j është i dizajnuar specifikisht për shtëpi dhe për përdoruesit personal. Përbëhet prej procesorit dual-core me frekuencë prej 1.0 GHz dhe sistemit hardware encryption, që arrin shpejtësinë e hapjes së fajllit prej 112.75 MB / s dhe 97.6 MB / s për ruajtje. Gjithashtu përbëhet nga coprocesori, që shpejton procesimin dhe përshpejton transmetimin e fotografive, si dhe mundëson konvertimin e audiove në formatin MP3. Posedon dy porte për USB 3.0 dhe një për Gigabit LAN. Ofron shërbimin Cloud, i cili ju mundëson juve sinkronizimin e fajllave tuaj përmes Amazon Cloud Drive, Dropbox, GoogleDrive, Onedrive etj. Posedon 2 slote për instalimin e 2 HDD me kapacitet 3 TB. Dimenzionet e produktit janë 165 x 100 x 225 x 5 mm, me peshë prej 0.88 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
225,5
Gjerësia [mm]:
100
Kapaciteti i HDD-së:
"2.5""-SATA, 3.5""-SATA"
Kapaciteti i HDD-së (total) [GB]:
6 000
Kodi i prodhuesit:
DS216j 6T
Lansuar:
7 Maj 2016
Lartësia [mm]:
165
Lloji:
Tavolinë
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, JBOD
Numri i hard disqeve :
2
Numri i porteve Ethernet:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve HDD:
2
Për tu përdorur në:
Për shtëpi
Përfshirë edhe HDD:
Pesha [g]:
880
Prodhuesi:
Synology
RAID:
Ueb-i i prodhuesit:
Synology.com/enu
USB 3.0:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE