Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Synology DS218+ DiskStation

Kodi i produktit:
220863
EAN:
4711174722587
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
3
Ueb-i i prodhuesit:
Synology.com/enu
RAID:
Prodhuesi:
Synology

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
355.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 29.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serveri Synology vepron si një qendër multimediale kryesore, dhe kjo e bën të lehtë për të ndarë përmbajtjen multimediale në shumë pajisje shtëpiake. Ky model vjen me një pamje revolucionare deri në rezolucionin 4K dhe formatet më të fundit të dosjeve multimediale ku ju mund të shijoni zbavitje pa fund në definicion të lartë. Ju mund të luani dosje mediash në platformat Windows, Mac dhe Linux. Gjithashtu mund të merret me programet televizive DVB-T / S. Produkti ofron norma të larta të të dhënave, 2 disqe SATA, (Basic / JBOD / RAID 0/1), deri në 20TB, shpejtësi leximi / shkrimi deri në 113 / 112 MB 6GB, 3x USB 3.0, 1x eSATA, 1x Gigabit LAN video konvertimi, kamerat IP maksimale janë 25, konsumi i energjisë deri në 17.23W (në funksionim të plotë) / 5.4W hibernacion.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4711174722587
ESATA:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
232,2
Gjerësia [mm]:
108
Kapaciteti i HDD-së:
2.5-SATA, 3.5-SATA
Kodi i prodhuesit:
DS218+
Lartësia [mm]:
165
Lloji:
Tavolinë
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, JBOD
Numri i porteve Ethernet:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
3
Numri i sloteve HDD:
2
Për tu përdorur në:
Për shtëpi
Përfshirë edhe HDD:
Jo
Pesha [g]:
2666
Prodhuesi:
Synology
RAID:
Ueb-i i prodhuesit:
Synology.com/enu
USB 3.0:

Bashkangjitja Server Synology DS218+ DiskStation edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE