Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Synology DS718+ DiskStation

Kodi i produktit:
220866
EAN:
4711174722600
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
3
Ueb-i i prodhuesit:
Synology.com/enu
RAID:
Prodhuesi:
Synology

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
529.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 44.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Serveri DS718 i gjeneratës së ardhshme është projektuar për vendosjen e produkteve NAS, veçanërisht për bizneset e vogla dhe të mesme dhe grupet e punës në organizata më të mëdha. Mund të mbaj deri në 2 disqe SATA, kapaciteti deri në 20TB(nuk përfshihen), zgjerimi DX517 mundëson deri në 70TB (7 pozita në total) dhe mbështetje harduerike për enkriptim. Ofron shpejtësinë e leximit/ shkrimit deri në 226/188 MB / s. Posedon procesorin quad-core ntel Celeron J3455 1.5GHz, i cili operon me frekuencë deri në 2.3GHz, ai mbështetet nga memoria 2GB DDR3L RAM, e cila mund të zgjerohet deri në 6GB. Ka porte 3x USB 3.0.1x eSATA, 2x Gigabit LAN, mbështetje të sistemit të fajllav Btrfs, mbështetje 4k të konvertimit në kohë reale dhe maksimum 40 kamera IP. Serveri punon deri në 20.1 watts, në 9.1W.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4711174722600
ESATA:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
232
Gjerësia [mm]:
103,5
Kapaciteti i HDD-së:
2.5-SATA, 3.5-SATA
Kodi i prodhuesit:
DS718+
Lartësia [mm]:
157
Lloji:
Tavolinë
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 6-striping, 10-mirroring, JBOD
Numri i porteve Ethernet:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
3
Numri i sloteve HDD:
2
Për tu përdorur në:
Kompani
Përfshirë edhe HDD:
Jo
Pesha [g]:
1740
Prodhuesi:
Synology
RAID:
Ueb-i i prodhuesit:
Synology.com/enu
USB 3.0:
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE