Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Synology DS916 + 8GB

Kodi i produktit:
191138
EAN:
4711174722273
Numri i porteve Ethernet:
2
Ueb-i i prodhuesit:
Synology.com/enu
RAID:
Prodhuesi:
Synology

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
671.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 55.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serveri Synology DS916 është ideal për biznese dhe organizata të mëdha, e cila përmban procesor me 8 GB RAM. Kapaciteti i përgjithshëm i serverit është 32 TB, ku ofron shpejtësi të hapjes së fajllave prej 225 MB / s dhe shpejtësi të ruajtjes së tyre prej 209 MB / s. Ka 4 slote për HDD, të cilët mund të ngritin kapacitetin deri në 72 TB. Përveç mundësisë të rikthimit të fajllave përmes aplikacioneve, ofron mundësinë e instalimit të aplikacioneve të tjera si Antivirusi, sistemet ERP dhe CRM apo edhe për IP Camera me qëllim të lehtësimit të punës tuaj. Përmes konektimit DLNA, ju mund ti luani përmbajtjet multimediale në TV. Dimenzionet e produktit janë 165 x 203 x 233 mm, me peshë prej 2.04 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4711174722273
ESATA:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
233,2
Gjerësia [mm]:
203
Kapaciteti i HDD-së:
2.5-SATA, 3.5-SATA
Kodi i prodhuesit:
DS916+ 8GB
Lansuar:
24 Maj 2016
Lartësia [mm]:
165
Lloji:
Tavolinë
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 6-striping, 10-mirroring, JBOD
Numri i porteve Ethernet:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
3
Numri i sloteve HDD:
4
Për tu përdorur në:
Kompani
Përfshirë edhe HDD:
Jo
Pesha [g]:
2,04
Prodhuesi:
Synology
RAID:
Ueb-i i prodhuesit:
Synology.com/enu
USB 3.0:

Bashkangjitja Server Synology DS916 + 8GB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE