Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Synology DS918+ DiskStation

Kodi i produktit:
220867
EAN:
4711174722594
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Ueb-i i prodhuesit:
Synology.com/enu
RAID:
Prodhuesi:
Synology

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
581.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 48.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serveri RAID i gjeneratës së ardhshme është projektuar për vendosjen e produkteve NAS, veçanërisht për bizneset e vogla dhe të mesme dhe grupet e punës në organizata më të mëdha. Mund të mbaj deri në 4 disqe SATA, (Basic / JBOD / 0/1 / 5 / Spare / 6/10 + Hybrid RAID), kapaciteti deri në 70TB (nuk përfshihen), zgjerimi DX517 mundëson deri në 90TB (9 pozita në total) dhe mbështetje harduerike për enkriptim. Ofron shpejtësinë e leximit deri në 226 MB / s dhe të shkrimit deri në 222 MB / s. Posedon procesorin quad-core Intel Celeron J3455 1.5GHz, i cili operon me frekuencë deri në 2.3GHz, ai mbështetet nga memoria 4GB DDR3L RAM, e cila mund të zgjerohet deri në 8GB. Ka porte 2x USB 3.0, eSATA, 2x Gigabit LAN me grumbullimin e linjës, kamerat IP maksimale 40 (duke përfshirë 2 liçensa të lira) dhe ofron mbështetje për transkodimin e videove në lëvizje. Poashtu ofron mbështetje për Btrfs, ext4, ext3, FAT, NTFS, fajlla HFS në disqet e jashtme, operon me 28.8W kur është aktiv dhe 12.6W kur është në gadishmëri.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4711174722594
ESATA:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
223
Gjerësia [mm]:
199
Kapaciteti i HDD-së:
2.5-SATA, 3.5-SATA, M.2
Kodi i prodhuesit:
DS918+
Lartësia [mm]:
166
Lloji:
Tavolinë
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 6-striping, 10-mirroring, JBOD
Numri i porteve Ethernet:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve HDD:
4
Për tu përdorur në:
Kompani
Përfshirë edhe HDD:
Jo
Pesha [g]:
2 280
Prodhuesi:
Synology
RAID:
Ueb-i i prodhuesit:
Synology.com/enu
USB 3.0:

Bashkangjitja Server Synology DS918+ DiskStation edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE