Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Synology RS18017xs

Kodi i produktit:
205992
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Numri i sloteve HDD:
12
Ueb-i i prodhuesit:
Synology.com/enu
RAID:
Prodhuesi:
Synology

Si të porosisim në Gjirafa50?

6509.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 542.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serveri Synology RS18017xs është i dizajnuar për ndërmarrjet e mëdha, që ofron siguri të lartë të të dhënave. Ka kapacitet për insertimin e 12 HDD, të cilat e rrisin kapacitetin e procesorit prej 128 GB. Arrin shpejtësi të transferimit të të dhënave prej 4800 MB / s dhe 568,000 operime input/output në sekond. Ka shfletuesin DSM i cili mundëson monitorin e sistemit dhe performancës së serverit. Përkrah Windows AD dhe LDAP. Windows ACL ju mundëson administruesve të vendosin leje në fajllat e tyre, me qëllim që të mos futet askush tjetër përveç administruesit. Përmban 2 porte për USB, 2 slota PCIe. Dimenzionet e produktit janë 88 x 482 x 724 mm, me peshë prej 14.5 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
724
Gjerësia [mm]:
482
Kapaciteti i HDD-së:
2.5-SAS, 2.5-SATA, 3.5-SAS, 3.5-SATA
Kodi i prodhuesit:
RS18017xs+
Lartësia [mm]:
88
Lloji:
Rack
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 6-striping, 10-mirroring, JBOD
Numri i porteve Ethernet:
6
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve HDD:
12
Për tu përdorur në:
Kompani
Përfshirë edhe HDD:
Jo
Pesha [g]:
14 500
Prodhuesi:
Synology
RAID:
Ueb-i i prodhuesit:
Synology.com/enu
USB 3.0:

Bashkangjitja Server Synology RS18017xs edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE