Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server WD My Book Duo, 16 TB

Kodi i produktit:
192516
EAN:
7180378451284
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com
RAID:
Prodhuesi:
Western Digital

Si të porosisim në Gjirafa50?

561.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 46.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serveri WD My Book Duo ofron mundësinë e ruajtjen, mbrojtjen dhe shpërndarjen e të dhënave, i cili ka kapacitet prej 16 TB. Ka karakteristika të tilla si: shpejtësia e transmetimit, rikthimin e të dhënave përmes sistemit, rikthimin e të dhënave përmes Cloud ,sistemin e enkriptimit Raid dhe vendosjen e fjalëkalimit. Posedon port për USB 3.0.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7180378451284
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
157
Gjerësia [mm]:
99
Kapaciteti i HDD-së:
3.5-SATA
Kapaciteti i HDD-së (total) [GB]:
16
Kodi i prodhuesit:
WDBLWE0160JCH-EESN
Lartësia [mm]:
165
Lloji:
Tavolinë
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, JBOD
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve HDD:
2
Për tu përdorur në:
Për shtëpi
Përfshirë edhe HDD:
Jo
Pesha [g]:
2 810
Prodhuesi:
Western Digital
RAID:
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com
USB 3.0:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE