Server WD My Book Pro

Kodi i produktit:
172575
EAN:
7180378346344
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com
Thunderbolt:
RAID:

Si të porosisim në Gjirafa50?

709.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 59.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serveri My Book Pro është e dizajnuar specifikisht për përdoruesit të cilët punojnë me numër të madh të të dhënave. Ka kapacitet prej 8 TB dhe transmetim të të dhënave me shpejtësi të madhe. Përmban 2 porte për Thumberbolt 2 me shpejtësi prej 20 Gb / s, si dhe tri porte për USB 3.0, ku dy janë të vendosura në pjesën e përparme të pajisjes. Serveri është i përbërë nga WD Black drives me shpejtësi prej 7200 rpm. Sistemi përfshin dy disqe, që mundësojnë duplikimin automatik të të dhënave dhe rikthimin e tyre. Është i dizajnuar edhe për Mac OS X. Dimenzionet e produktit janë 147 x 108 x 216 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7180378346344
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
216
Gjerësia [mm]:
108
Kapaciteti i HDD-së (total) [GB]:
8 000
Kodi i prodhuesit:
WDBDTB0080JSL-EESN
Lansuar:
4 Qershor 2015
Lartësia [mm]:
147
Lloji:
Tavolinë
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, JBOD
Numri i hard disqeve :
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve HDD:
2
Për tu përdorur në:
Kompani
Përfshirë edhe HDD:
Prodhuesi:
Western Digital
RAID:
Thunderbolt:
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com
USB 3.0:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE