Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Server WD My Cloud EX2 Ultra, 16 TB

Kodi i produktit:
193751
EAN:
7180378451734
Numri i hard disqeve :
2
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com
RAID:
Prodhuesi:
Western Digital

Si të porosisim në Gjirafa50?

651.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 54.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serveri WD My Cloud EX2 Ultra posedon sistemin NAS që ju mundëson juve ti ruani të dhënat multimediale në sajtin Mycloud.com, ku mund të keni akses ngado. Ka procesorë Marvell ARMADA 385 i cili ka 1 GB RAM të llojit DDR3 që siguron shpejtsi të madhe transmetimi. Rikthimin e të dhënave mund ta bëni përmes WD SmartWare Pro, ndërsa për përdoruesit e MAC vlen softueri Time Machine. Përmes enkriptimit Aes 256-bit të dhënat tuaja do të jenë në siguri të nivelit të lartë. Përmban 2 porte për USB 3.0 dhe një për GLAN, për lidhjen me rrjetin tuaj. Ka kapacitet prej 16 TB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7180378451734
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
157
Gjerësia [mm]:
99
Kapaciteti i HDD-së:
3.5-SATA
Kapaciteti i HDD-së (total) [GB]:
16 000
Kodi i prodhuesit:
WDBVBZ0160JCH-EESN
Lansuar:
13 Korrik 2016
Lartësia [mm]:
165
Lloji:
Tavolinë
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, JBOD
Numri i hard disqeve :
2
Numri i porteve Ethernet:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve HDD:
2
Për tu përdorur në:
Për shtëpi
Përfshirë edhe HDD:
Prodhuesi:
Western Digital
RAID:
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com
USB 3.0:

Bashkangjitja Server WD My Cloud EX2 Ultra edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE