Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server ZyXEL NAS326

Kodi i produktit:
184474
EAN:
4718937587575
Numri i porteve USB-A 2.0:
1
Ueb-i i prodhuesit:
Zyxel.com
RAID:
Prodhuesi:
Zyxel

Si të porosisim në Gjirafa50?

154.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serveri Zyxel NAS520 ju mundëson futjen e fotove, videove, muzikave personale dhe dokumenteve të nevojshëm me lidhje përmes Internetit. Ofron shpejtësi të ruajtjes së file prej 105 MB / s. Të dhënat tuaja mbrohen përmes teknologjisë RAID. Mund të vendoset në apartamente apo zyre. Përmban një port për Ethernet, një për USB 3.0 dhe një tjetër për USB 2.0. Dimensionet e produktit janë 207 x 123 x 164, me peshë prej 1257 g.

Vlerësimet

Nje prej pajisjeve me profesionale ne treg. Kualitet i larte. I rekomanduar.
Perfekt, shume lehte per konfigurim, opcione te shumta per cloud, shpejtesi shume e mire, kualitet i larte. E rekomandoj
Perfekt, shume lehte per konfigurim, shpejtesi teper e mire, opcione te shumta per cloud, kualitet i larte
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4718937587575
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
123
Gjerësia [mm]:
164
Kapaciteti i HDD-së:
2.5-SATA, 3.5-SATA
Kodi i prodhuesit:
NAS326-EU0101F
Lansuar:
6 Shkurt 2016
Lartësia [mm]:
207
Lloji:
Tavolinë
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, JBOD
Numri i porteve Ethernet:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve HDD:
2
Për tu përdorur në:
Për shtëpi
Përfshirë edhe HDD:
Jo
Pesha [g]:
1 257
Prodhuesi:
Zyxel
RAID:
Ueb-i i prodhuesit:
Zyxel.com
USB 3.0:

Bashkangjitja Server ZyXEL NAS326 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE