Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server ZyXEL NAS542

Kodi i produktit:
184475
EAN:
4718937588572
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
3
Ueb-i i prodhuesit:
Zyxel.com
Slot për kartë memorie:
RAID:

Si të porosisim në Gjirafa50?

253.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 21.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serveri Zyxel NAS520 ju mundëson futjen e fotove, videove, muzikave personale dhe dokumenteve të nevojshëm me lidhje përmes Internetit. Ofron shpejtësi të ruajtjes së file prej 105 MB / s. Të dhënat tuaja mbrohen përmes teknologjisë RAID. Mund të vendoset në apartamente apo zyre. Përmban dy porte për Ethernet, dy të tjerë për 3.0 dhe katër slote për HDD. Dimensionet e produktit janë 225 x 160 x 190, me peshë prej 2000 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4718937588572
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
225
Gjerësia [mm]:
190
Kapaciteti i HDD-së:
2.5-SATA, 3.5-SATA
Kodi i prodhuesit:
NAS542-EU0101F
Lansuar:
6 Shkurt 2016
Lartësia [mm]:
160
Lloji:
Tavolinë
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 6-striping, 10-mirroring
Numri i porteve Ethernet:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
3
Numri i sloteve HDD:
4
Për tu përdorur në:
Për shtëpi
Përfshirë edhe HDD:
Jo
Pesha [g]:
2 000
Prodhuesi:
Zyxel
RAID:
Slot për kartë memorie:
Ueb-i i prodhuesit:
Zyxel.com
USB 3.0:

Bashkangjitja Server ZyXEL NAS542 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE