Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Serverë NAS NETGEAR ReadyNAS 2304 (4TB HDD)

Kodi i produktit:
217020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Numri i porteve Ethernet:
2
RAID:
Prodhuesi:
NETGEAR
Pesha [g]:
4,19

Si të porosisim në Gjirafa50?

2381.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 198.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ReadyNAS 2304 është e pajisur me një procesor Intel Celeron dy-bërthamor me kapacitet 2 GHz, memorie 2GB, dhe 4 kanale për disqet SATA / SDD 2.5 "ose 3.5". Mund të vendoset një maksimum prej katër TB me kapacitet total prej 40 TB (4x 10 TB). Ekziston edhe mundësia e përdorimit të harduerëve të jashtëm të lidhur nëpërmjet 2x USB 3.0. Duke lidhur ReadyNAS 2304 NAS në një rrjet Ethernet, mund të qasemi duke përdorur protokolle të ndryshme. Dy porte Gigabit Ethernet sigurojnë lidhje të shpejtë. Ftohja ofrohet nga tre ventilatorë 40mm. Ky është një dizajn rafti 1U. Konfigurimi përfshin katër HDD 4 TB. ReadyNAS 2304 përdor teknologjinë X-RAID2, e cila automatikisht rrit volumin kur pajisja shtrihet.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
308
Gjerësia [mm]:
430
Kapaciteti i HDD-së:
2.5-SATA, 3.5-SATA
Kapaciteti i HDD-së (total) [GB]:
4 000
Kodi i prodhuesit:
RR2304G4-100NES
Lartësia [mm]:
44
Lloji:
Rack
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 6-striping, 10-mirroring
Numri i hard disqeve :
4
Numri i porteve Ethernet:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
3
Numri i sloteve HDD:
4
Për tu përdorur në:
Kompani
Përfshirë edhe HDD:
Jo
Pesha [g]:
4,19
Prodhuesi:
NETGEAR
RAID:
USB 3.0:

Bashkangjitja Serverë NAS NETGEAR ReadyNAS 2304 (4TB HDD) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE