Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Video regjistrues D-Link DNR-322L

Kodi i produktit:
114461
EAN:
7900693609098
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së:
3.5-SATA
Kodi i prodhuesit:
DNR-322L
Lloji:
Tavolinë

Si të porosisim në Gjirafa50?

205.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 17.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Video regjistruesi D-Link DNR 332L është pajisje ideale për ruajtje dhe shpërndarje të fotografive, muzikave, filmave apo dosjeve të punës apo zyrave. Ky video regjistrues ju mundëson t'i shpërndani dokumentet lehtësisht përmes internetit. Video regjistruesi D-Link DNR-322L nuk posedon hard disk, mirëpo ju mund të vendosni dy disqe 3.5" SATA, me kapacitet total prej 8TB. Kjo pajisje e jashtëzakonshme e regjistrimit të videove ju mundëson procesim tejet të shpejtë të të dhënave, me memorie operative DDR2 prej 128MB deri 256MB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7900693609098
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së:
3.5-SATA
Kodi i prodhuesit:
DNR-322L
Lloji:
Tavolinë
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, JBOD
Numri i porteve Ethernet:
1
Numri i sloteve HDD:
2
Për tu përdorur në:
Kompani
Përfshirë edhe HDD:
Jo
Prodhuesi:
D-Link
RAID:
Ueb-i i prodhuesit:
Dlink.com

Bashkangjitja Video regjistrues D-Link DNR-322L edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE