WD My Cloud 4TB

Kodi i produktit:
140402
EAN:
7180378173780
Numri i porteve Ethernet:
1
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com
Prodhuesi:
Western Digital
Pesha [g]:
1 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

182.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Western Digital My Cloud është një disk që mundëson backup të lehtë të të gjitha fajllave nga të gjithë kompjuterët në shtëpi. Ofron zgjidhjen e përkryer me një disk të jashtëm me kapacitet prej 4TB. WD My Coludy ruan me siguri të lartë për të dhënat tuaja. Ky disk shfrytëzohet për ruajtje të të dhënave dhe shpërndarje të lehtë. Po ashtu kjo pajisje siguron mbrojtje nga hyrjet e pautorizuara duke përdorë fjalëkalime të enkriptuara.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7180378173780
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
139,3
Gjerësia [mm]:
49
Kapaciteti i HDD-së:
"3.5""-SATA"
Kapaciteti i HDD-së (total) [GB]:
4 000
Kodi i prodhuesit:
WDBCTL0040HWT-EESN
Lansuar:
21 Nëntor 2013
Lartësia [mm]:
170,6
Lloji:
Tavolinë
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve Ethernet:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
1
Numri i sloteve HDD:
1
Për tu përdorur në:
Për shtëpi
Përfshirë edhe HDD:
Pesha [g]:
1 000
Prodhuesi:
Western Digital
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com
USB 3.0:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE