Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

WD My Cloud 8TB

Kodi i produktit:
192517
EAN:
7180378451802
Numri i porteve Ethernet:
1
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com
Prodhuesi:
Western Digital
Pesha [g]:
1 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

286.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 23.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

A dëshironi t'i ruani dhe të kujdeseni për kujtimet tuaja familjare? Western Digital ofron zgjidhjen e përkryer me një disk të jashtëm me kapacitet prej 8TB. WD My Cloudy ruan besueshëm dhe siguron të dhënat tuaja. Ky disk shfrytëzohet për ruajtje të të dhënave dhe shpërndarje të lehtë. Organizoni gjithçka në një vend dhe dërgoni lehtë të dhënat tuaja në pajisjet tjera. Kjo pajisje ofron rikthim (backup) fleksibil të të dhënave tuaja të rëndësishme të Windowsit apo Mac-ut tuaj në shtëpinë tuaj. Ky disk është në përputhje me Apple, Windows etj. dhe ka ngjyrë të bardhë

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7180378451802
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
139,3
Gjerësia [mm]:
49
Kapaciteti i HDD-së:
3.5-SATA
Kapaciteti i HDD-së (total) [GB]:
8 000
Kodi i prodhuesit:
WDBCTL0080HWT-EESN
Lansuar:
14 Qershor 2016
Lartësia [mm]:
170,6
Lloji:
Tavolinë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve Ethernet:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
1
Numri i sloteve HDD:
1
Për tu përdorur në:
Për shtëpi
Përfshirë edhe HDD:
Pesha [g]:
1 000
Prodhuesi:
Western Digital
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com
USB 3.0:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE