WD My Cloud Home - 3TB

Kodi i produktit:
223989
EAN:
7180378484336
Numri i porteve Ethernet:
1
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com
Prodhuesi:
Western Digital
Pesha [g]:
9 050

Si të porosisim në Gjirafa50?

181.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

WD My Cloud Home është disk i jashtëm i cili ofron një kapacitet prej 3 TB. Lidhja LAN është bërë e mundur nga teknologjia Gigabit Ethernet me shpejtësi të lartë. Mund të rritet kapaciteti i ruajtjes duke lidhur me disqe të jashtëm me anë të portit USB 3.0. Është kompatibile me Windows 7 (vetëm 64-bit) ose verison më të ri dhe Mac OS X version 10.10 ose verison më të ri. Për celularë, përputhet me iOS 9+ dhe Android 4.4+. Kjo pajisje kërkon një router wifi dhe një lidhje me internetin.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7180378484336
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
140
Gjerësia [mm]:
53
Kapaciteti i HDD-së:
"3.5""-SATA"
Kapaciteti i HDD-së (total) [GB]:
3000
Kodi i prodhuesit:
WDBVXC0030HWT-EESN
Lansuar:
12. 10. 2017
Lartësia [mm]:
175,5
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve Ethernet:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
1
Numri i sloteve HDD:
1
Përfshirë edhe HDD:
Pesha [g]:
9 050
Prodhuesi:
Western Digital
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com
USB 3.0:

Bashkangjitja WD My Cloud Home - 3TB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE