Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bulona PremiumCord,4x vidha M6, 4x kundërvidha, 4x plastika

Kodi i produktit:
253953
EAN:
8592220010201
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
ZZ-SCREW01
Lansuar:
7. 2. 2019
Prodhuesi:
PremiumCord

Si të porosisim në Gjirafa50?

1.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
8 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kit montimi për instalimin e pajisjeve ose elementëve aktivë në centrale bashkë me hapjen e sistemeve të shpërndarjes kabllore në kolona mbi njëra-tjetrën në një kornizë çeliku ose në një kabinet për teknologjinë e IT. Seti përmban: Vidhos 4x M6 4x kundërvidha 4x rondele Gjatësia totale e vidës 14mm

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592220010201
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
ZZ-SCREW01
Lansuar:
7. 2. 2019
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE